Cariere

Suntem în continuă creștere și căutăm noi colegi să se alăture echipei noastre! Deci, dacă esti un dezvoltator sau un consultant pasionat de sistemele ERP, vino să ne întâlnim!

Asteptam CV-ul tau la office@elian-solutions.ro

În ce credem noi
  • Comunicare

  • Brainstorming

  • Fluxuri de lucru

  • Cafea

Consultant ERP Microsoft Dynamics 365 business central

Responsabilități

  • Participă la faza de analiză împreună cu utilizatorii cheie pentru a identifică cerințele acestora în procesele de business
  • Colaborează cu managerul de proiect la estimarea timpilor pentru sarcinile din cadrul proiectului de implementare și găsirea soluțiilor optime de implementare
  • Elaborează design-ul și specificațiile necesare pentru realizarea dezvoltărilor
  • Efectuează testarea dezvoltărilor și procedurile de lucru pentru acestea
  • Susține training utilizatorilor finali
  • Realizează suportul în primele luni după implementarea proiectului
  • Colaborează cu dezvoltatorii pentru realizarea cerințelor

Cerințe

  • Absolvent studii economice superioare
  • Spirit analitic
  • Experiență în implementarea sistemelor ERP de minim 2 ani (experiență în Dynamics NAV constituie un avantaj)
  • Cunoștințe primare baze de date
  • Cunoștințe avansate în utilizarea PC
  • Rezistența la stres
  • Fire proactivă
  • Abilități de comunicare
  • Spirit de echipă, respectuos în relația cu clienții și colegii
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate deplasări
  • Limba engleză obligatorie

Ofertă (bonusuri, beneficii)

  • Oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe profesioniste
  • Suport pentru certificări profesionale
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru atractiv
Programator ERP Microsoft Dynamics 365 business central

  • Realizează software în Dynamics NAV
  • Face analiza tehnică a cerințelor clienților și propune soluții împreună cu consultantul
  • Definește soluțiile tehnice de implementare
  • Testează aplicațiile software
  • Instalează aplicațiile software
  • Redactează specificații tehnice

Cerințe

  • Absolvent al unei facultăți cu profil informatic
  • Minimum 2 ani experiență în programarea pentru aplicații ERP
  • Cunoștințe baze de date SQL Server
  • Eficient în utilizarea programelor Office
  • Cunoașterea limbii engleze

APLICATI CA SI