Cariere

Firma Elian Solutions este în continuă dezvoltare și cautムsă -și sporeascムechipa cu un consultant și un programator, ambii pasionați de sistemele ERP și dornici de a se dezvoltă profesional.

Așteptăm CV-urile dvs. pe adresa: office@elian-solutions.ro

Consultant ERP Microsoft Dynamics NAV

Responsabilități:

  • Participă la faza de analiză împreună cu utilizatorii cheie pentru a identifică cerințele acestora în procesele de business
  • Colaborează cu managerul de proiect la estimarea timpilor pentru sarcinile din cadrul proiectului de implementare și găsirea soluțiilor optime de implementare
  • Elaborează design-ul și specificațiile necesare pentru realizarea dezvoltărilor
  • Efectuează testarea dezvoltărilor și procedurile de lucru pentru acestea
  • Susține training utilizatorilor finali
  • Realizează suportul în primele luni după implementarea proiectului
  • Colaborează cu dezvoltatorii pentru realizarea cerințelor

Cerințe

  • Absolvent studii economice superioare
  • Spirit analitic
  • Experiență în implementarea sistemelor ERP de minim 2 ani (experiență în Dynamics NAV constituie un avantaj)
  • Cunoștințe primare baze de date
  • Cunoștințe avansate în utilizarea PC
  • Rezistența la stres
  • Fire proactivă
  • Abilități de comunicare
  • Spirit de echipă, respectuos în relația cu clienții și colegii
  • Permis de conducere categoria B și disponibilitate deplasări
  • Limba engleză obligatorie

Ofertă (bonusuri, beneficii)

  • Oportunități de dezvoltare în cadrul unei echipe profesioniste
  • Suport pentru certificări profesionale
  • Salariu motivant
  • Mediu de lucru atractiv

Programator ERP Microsoft Dynamics NAV

Responsabilități

  • Realizează software în Dynamics NAV
  • Face analiza tehnică a cerințelor clienților și propune soluții împreună cu consultantul
  • Definește soluțiile tehnice de implementare
  • Testează aplicațiile software
  • Instalează aplicațiile software
  • Redactează specificații tehnice

Cerințe

  • Absolvent al unei facultăți cu profil informatic
  • Minimum 2 ani experiență în programarea pentru aplicații ERP
  • Cunoștințe baze de date SQL Server
  • Eficient în utilizarea programelor Office
  • Cunoașterea limbii engleze

RecomandăShare on LinkedIn6Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone